ZigaForm version 4.9.8

WEB STRÁNKY

Ponuka služieb - návrh a realizácia UI/UX a programovanie

Web vizitka, Osobná web stránka, Firemná web stránka, Web portál, E-shop, PPT prezentácia, Registrácia domén, Hosting a správa serveru...

Vytvor si svoju prezentáciu a buď online!

Moderné responzívne web stránky, najnovšie svetové trendy, variabilita, flexibílnosť, jednoduchá administrácia systémom DRAG & DROP,  príjemné grafické rozhranie optimalizované pre štandardné prehliadače s nasadením glabálnych technológií a nástrojov na vytvorenie najideálnejšiej webovej prezentácie s prihliadnutím na potreby klienta, jeho užívateľské možnosti a schopnosti. Dodávame web stránky, e-shopy, portály s nasadením základného balíku SEO, ktorý Vám umožní štar na získanie popredných miest vo vyhľadávačoch. V prípade záujmu poskytujeme zaškolenie užívateľa.

Dobrá web stránka potrebuje ešte lepšiu prípravu. Prostredníctvom osobnej konzultácie vypracujeme analýzu existujúcej verzie a podobných konkurečných projektov. Následne pripravíme obsahovú štúdiu novéj web stránky, grafický a funkčný manuál (wireframe) buď v náhľadovej forme dodaním konceptu, idei, architektúry pomocou jpeg obrázkou jednotlivých úrovní a stránok projektu alebo naštýlujeme online verziu s použitím predpripravených modulov z iných, grafických tém a prvkov s možnosťou editovať a ukončiť projekt k obojstrannej spokojnosti.

Zodpovedný manažér: Mgr. Milan Šurina

Mám záujem o cenovú ponuku

sedem-reklamna-agentura-cenova-ponuka1

V prípade potreby napíšte do uvedeného formuláru bližšiu predstavu vašeho zadania. Ozveme sa Vám a prekonzultujeme nutné podrobnosti alebo dohodneme aj osobné stretnutie. Tešíme sa na Vás.

Budujeme silné značky

Marketing

Návrh a realizácia obchodnej a výrobnej stratégie vychádzajúcej z potrieb trhu, minimálne riziko, maximálny zisk.

Grafický dizajn

Ucelená idea a kreatívny vizuál na podporu zviditeľnenia značky za účelom zlepšenia predaja produktu a služby

Podpora predaja

Máme k dispozícií obrovké množstvo marketingových kanálov. Noviny, časopisy, facebook či google.