Skip to content

“Davájte kvalitu. To je najlepší marketing sveta”

Milton S. Hershey

Veľkoformátová reklama

Veľkoformátová reklama patrí medzi najobľubenejší out of home formát na Slovensku. Je oceňovaná hlavne za jej vysoké schopnosti oznamovať informácie. Ide o efektívny typ reklamy, ktorý za rozumnú cenu, priláka nových zákazníkov a zvýši predaj.  

Dostaňte aj Vy Vašu reklamu na miesta, ktoré Vám ponúkajú obmedzené možnosti prezentácie. Ideálny nástroj, ktorý  vytvára dostatočné povedomie o Vašej značke.

  1. Reklamný banner je ideálnym spôsobom ako môžete navigovať svojich klientov, upozorniť ich na prebiehajúcu akciu alebo označiť miesto kde je Vaša prevádzka.
  2. Billboard patrí k najobľúbenejším druhom vonkajšej reklamy, ktorá prináša možnosť osloviť cieľovú skupiny zákazníkov vo vybranej lokalite s vysokým dosahom pri nízkych nákladoch na prezentáciu.
  3. Roll –up je charakteristický vysokou kvalitou a stabilitou vďaka jednoduchej prenosnej mechanike so skladacou vzpernou tyčou. Ideálny nástroj na prezentáciu vašej firmy na výstavách, spoločenských akciách či v nákupných strediskách.
  4. Reklamné tabule majú široké využitie, používajú sa hlavne ako pútače, informačné tabule, tabule s logom alebo ako smerové tabule aby Vás zákazníci ľahšie našli.

 

Výhody

Používame vysokokvalitné stroje. 

Zavoláme
Vám ...