ZigaForm version 4.9.8

EVENTY

Ponuka služieb - Teambuilding, Eventy, Promo, PR akcie a komunikácia

Firemné zážitkové eventy na zlepšenie vzťahov formou osláv, výročí a promo akcie na podporu predaja pre vaších zákazníkov či akcie pre deti.

VÝKON na 100 PPERCENT

Chcete, aby vám to na pracovisku klapalo jedna radosť? Aby si vaši zamestnanci rozumeli a vedeli spoločne vyriešiť všetky problémy aj v stresových situáciách?

Ťažko na cvičisku, ľahko na bojisku!

Vytiahnite svoj tím na teambuilding. Čaká vás množstvo zábavy pod vedením skúsených školiteľov. Zažijete, o čom ste ešte ani len nepočuli. Ozvite sa. Poradíme a pomôžeme vám nájsť ideálne miesto na oddych, zábavu a sprostredkujeme množstvo nezabudnuteľných zážitkov pre vaších zamestnancov alebo deti.
Kontakt

PODPORA BEZ BARIĚR

Konzultácie, interná a externá komunikácia, vzdelávacíe a tréningové zážitkové programy na báze športových aktivít alebo dobrovoľníckych prác.

Médiálne kampane

Navrhujeme a vytvárame obsah firemných tlačovín vo viacerých jazykoch, výročné správy, firemné noviny a newslettre. Budujeme vzťahy s médiami na národnej a medzinárodnej úrovni. Zabezpečíme a zorganizujeme tlačové konferencie ako aj následnú medializáciu so záverečným monitoringom médií.​
Kontakt

Ideme NA ŽIVO

nech vás je vidieť

Eventy na podporu predaja: profesionálne ozvučenie, veľké pódium, lahodný catering, známe osobnosti a komfortné ubytovanie. Odpáľte vaše firemné akcie, koncert na podporu predaja nového produktu či recepciu s prezentáciou vo veľkom štýle. Promo akcie: úspešné uvedenie nového produktu si žiada množstvo aktivít. Jednou z nich je aj promo akcia. Dovoľte vašim budúcim zákazníkom, aby si vašu novinku vyskúšali, ochutnali ju, zobrali si domov vzorku.

Strategické CIELE

komunikuj s istotou

Pomáhame malým podnikom, priemyselným zónam a parkom, ale aj veľkým korporáciám pri komunikácii so zamestnancami, zákazníkmi, médiami, zahraničnými investormi a širokou verejnosťou. Reagujeme aj v prípade krízovej komunikácie či nečakanej marketingovej príležitosti. Monitorujeme priemyselné parky a zóny na Slovensku, pripravujeme prieskumy trhu pre zahraničných investorov a realizujeme aj monitoring médií podľa zadaných kľúčových slov a tém.

Zodpovedný manažér: Mgr. Milan Šurina

Mám záujem o cenovú ponuku

sedem-reklamna-agentura-cenova-ponuka1

V prípade potreby napíšte do uvedeného formuláru bližšiu predstavu vašeho zadania. Ozveme sa Vám a prekonzultujeme nutné podrobnosti alebo dohodneme aj osobné stretnutie. Tešíme sa na Vás.

Budujeme silné značky

Marketing

Návrh a realizácia obchodnej a výrobnej stratégie vychádzajúcej z potrieb trhu, minimálne riziko, maximálny zisk.

Grafický dizajn

Ucelená idea a kreatívny vizuál na podporu zviditeľnenia značky za účelom zlepšenia predaja produktu a služby

Podpora predaja

Máme k dispozícií obrovké množstvo marketingových kanálov. Noviny, časopisy, facebook či google.