ZigaForm version 4.9.8

BRANDING

Ponuka služieb - alebo zviditeľni svoju značku!

Jednotný vizuál, koncept, výstižný slogan, firemná kultúra, charakteristické logo, ktoré má šťavu, drive, úroveň a nobles. To je nová firemná identita s pečaťou úspechu založená na správnej dávke vkusu a nápaditosti.

Nechajte sa unášať na vlnách kreativity a elegancie.

 Výstižné meno firmy, zapamätateľnosť, správny výraz, trefný znak či symbol, kvalitný dizajn a vzájomná kombinácia spomínaných aspektov má schopnosť pomôcť hľadajúcim zákazníkom identifikovať práve Váš tovar alebo službu za účelom odlíšiť Vás od ostatnej konkurencie. Pomocou kvalitnej podpory značky dosiahnete pridanú hodnotu výrobku čím môžete ľahšie získať verného klienta.

Profesionálnu značku, logo, symbol, či maskot ako aj kompletný (korporátny) dizaj manuál navrhneme tak, aby približovala užitočnosť a kvalitu výrobku a služby, jej ľahkú výslovnosť, zapamätateľnosť a odlíšitľnosť od iných značiek s možnosťou ľahkého prekladu do cudzích jazykov pre potrebu expanzie do zahraničia.

Všetky kreatívne práce na grafike, textoch, sloganoch a kampaniach ako aj vizualizácie materiálov navrhneme na mieru s prihliadnutím na celkový branding. Firemná identita, vizitky, hlavičkové papiere, katalógy, prospekty, brožúry, foldre, billboardy, bigboardy a megaboardy, citylighty a mnoho ďalšieho pripravíme rovno do tlače. Rovnako postupujeme pri návrhoch a realizáciií diel určených pre internet. 

Originálne grafické nápady, punc nezameniteľnosti a jedinečnosti dodá osobitý prístup skvelého tímu kreatívnych dizajnérov, ktorí si hravo poradia s každým nápadom, postrehom či prekážkou. Vaše očakávania vás presvedčia, že pod plášťom fantázie sa skrývajú nekonečné možnosti úspešných projektov….

Právna ochranu značky (tzv. ochranná známka – angl. trademark)

V prípade potreby zabezpečíme ochranu značky na určité časové obdobie, výlučné práva výrobcu (predajcu). Zaručuje to jednoznačný pôvod výrobku alebo služby.

Zodpovedný manažér: Silvia Szabó

Mám záujem o cenovú ponuku

sedem-reklamna-agentura-cenova-ponuka1

V prípade potreby napíšte do uvedeného formuláru bližšiu predstavu vašeho zadania. Ozveme sa Vám a prekonzultujeme nutné podrobnosti alebo dohodneme aj osobné stretnutie. Tešíme sa na Vás.

Budujeme silné značky

Marketing

Návrh a realizácia obchodnej a výrobnej stratégie vychádzajúcej z potrieb trhu, minimálne riziko, maximálny zisk.

Grafický dizajn

Ucelená idea a kreatívny vizuál na podporu zviditeľnenia značky za účelom zlepšenia predaja produktu a služby

Podpora predaja

Máme k dispozícií obrovké množstvo marketingových kanálov. Noviny, časopisy, facebook či google.