Prechádza sa mestom s očakávaním niečoho výnimočného. Billboardy. Vysvietené výklady. Farebné autá, ktoré ihrajú v kakofónii rôznych vizualizácií. Informačné tabule poskytujúce dostatok priestoru predstavivosti. Reklama na ňu kričí stále hlasnejšie a strháva na seba všetku jej pozornosť. Dovoľte jej ochutnať niečo jedinečné a neopakovateľné!

Máte chuť na poriadne veľkú reklamu? Vaša značka môže byť všade navôkol! Stačí malé vnuknutie a vaše nápady dostanú krídla, na ktorých vzlietnu do výšin príťažlivého sveta reklamných úletov. Nebojte sa byť nadčasovými. Čaká vás zaslúžená odmena, ktorá nenechá na seba dlho čakať. Rozbehnite svoj biznis vo veľkomštýle.

Polep vozidiel

Využite vaše firemné auto ako efektívnu reklamnú plochu. Polep auta pri cestách po vašom meste, po celom Slovensku i vo svete uvidia tisícky ľudí. Nechajte svoje auto rozprávať váš príbeh. Získajte nových zákazníkov pri čakaní na zelenú alebo v rannej kolóne vďaka nezvyčajnému vzhľadu vášho štvorkolesového tátoša. Naučte sa jazdiť na vlnách reklamného priestoru.

Svetelná reklama

Svetelná tabula, led reklama, svetelné boxy. Vykročte z davu a posvieťte si na vašich nových návštevníkov. Nechajte svoju exkluzivitu kĺzať na melodických vlnách reklamných zákutí, ktoré preniknú hlboko do podvedomia vašich zákazníkov.

Vonkajšia reklama

Vymyslíme, vyrobíme a nainštalujeme veľkoplošné reklamy na budovách, billboardy na uliciach, firemné tabule, vývesné štíty, výlepy výkladov. Ak už máte pripravenú grafiku, vytlačíme ju na fóliu, papier alebo banner. Vyskúšajte naše stroje a ochutnajte naše návykovo nízke ceny.
Stavba roka 2013