Skip to content

“Davájte kvalitu. To je najlepší marketing sveta”

Milton S. Hershey

.large format advertising

Veľkoformátová reklama patrí medzi najobľúbenejší out of home formát na Slovensku. Je populárna hlavne vďaka jej významnej schopnosti komunikovať informácie. Ide o mimoriadne efektívny typ reklamy, ktorý za rozumnú cenu priláka nových zákazníkov a zvýši predaj.  

  1. Reklamný banner je ideálny spôsob, ako môžete navigovať svojich klientov, upozorniť ich na aktuálnu akciu alebo označiť miesto, kde sa nachádza vaša prevádzka.
  2. Billboard patrí k najobľúbenejším druhom vonkajšej reklamy, ktorá prináša možnosť osloviť cieľovú skupinu zákazníkov vo vybranej lokalite s vysokým dosahom pri nízkych nákladoch na prezentáciu.
  3. Roll-up je charakteristický vysokou kvalitou a stabilitou vďaka jednoduchej prenosnej mechanike so skladacou vzpernou tyčou. Ide o ideálny nástroj na prezentáciu vašej firmy na výstavách, spoločenských akciách či v nákupných strediskách.
  4. Reklamné tabule majú široké využitie. Používajú sa hlavne ako pútače, informačné tabule, tabule s logom alebo ako smerové tabule kvôli lepšej orientácii zákazníkov.

Dostaňte vašu reklamu na miesta, ktoré ponúkajú obmedzené možnosti prezentácie. Veľkoformátová reklama je ideálnym nástrojom, ktorý vytvára dostatočné povedomie o vašej značke.

Výhody

Používame vysokokvalitné stroje. 

Zavoláme
Vám ...