Skip to content

“Čo robí obsah zaujímavým je relevantnosť. Musíte prepojiť informáciu s obsahom.”

Gail Goodman

.sites

Internet predstavuje v dnešnej dobe interaktívne médium s neustále prudko rastúcim počtom užívateľov. Má vysokú flexibilitu a poskytuje množstvo kreatívnych prejavov pre Vašu reklamu. Jeho veľkou výhodou je možnosť osloviť presne zvolenú cieľovú skupinu a v súčasnosti je najrýchlejšie sa rozrastajúcim druhom reklamy.

Internet predstavuje v dnešnej dobe interaktívne médium s neustále prudko rastúcim počtom užívateľov. Má vysokú flexibilitu a poskytuje množstvo kreatívnych prejavov pre reklamu. Jeho veľkou výhodou je možnosť osloviť presne zvolenú cieľovú skupinu. V súčasnosti predstavuje najrýchlejšie sa rozvíjajúci druh reklamy.

O úspechu vášho firemného webu rozhoduje prvých 5 sekúnd, počas ktorých návštevník váha či ostane alebo opustí vašu stránku. Ak urobíte zlý dojem je vysoká pravdepodobnosť, že o zákazníka prídete a stratená dôvera sa obnovuje len veľmi ťažko. Najdôležitejším a najúčinnejším je prvý dojem, v tomto prípade grafická časť. Účinné rozloženie prvkov, efektívne použitie farieb a obrázkov či fotiek, ktoré logicky nesú posolstvo vašej spoločnosti sú základným krokom k úspechu. Hlavnou úlohou grafickej časti je budovať u návštevníka dôveru a spríjemniť jeho čas strávený na vašej stránke.

Výhody

Moderné internetové stránky majú minimálne udržiavacie náklady. Po ukončení prác budete platiť už len za doménu, hosting a polročné kontroly systému.

Zavoláme
Vám ...