­čś▒Ako sme klientovi tot├ílne vypr├ízdnili gar├í┼ż na Vianoce?┬á

Pozn├íte to? Bl├ş┼żia sa sviatky, ka┼żd├Ż u┼ż v duchu rie┼íi, ─Źi m├í nak├║pen├ę dar─Źeky, nape─Źen├ę kol├í─Źe, dokon─Źen├ę v┼íetky deadline v pr├íci, upratan├ęÔÇŽ Akoko─żvek maj├║ ├║spech dar─Źeky na posledn├║ chv├ş─żu, uzn├íte, ┼że sna┼żi┼ą sa nie─Źo z├íkazn├şkovi preda┼ą, p├ír dn├ş pred 24. decembrom, je vskutku tvrd├Ż orie┼íok.

­čÜŚ─îo keby sme v┼íak ─żu─Ćom pon├║kli hodnotu a pomoc, ktor├í sa ┼ąa┼żko odmieta? ─îo ke─Ć im na sviatky pom├┤┼żeme a ponuka bude l├íkav├í?  M├┤┼że sa zda┼ą, ┼że na sviatky si v┼íetci trocha odd├Żchneme od presunov a zhonu a kone─Źne si ÔÇťsadneme na zadokÔÇŁ. S t├Żm sme sa v┼íak nechceli zmieri┼ą. Ve─Ć viano─Źn├ę sviatky s├║ aj o v├Żletoch, dovolenk├ích, n├ív┼íteve rod├şn a kamo┼íov. Chceli sme, aby n├í┼í klient KANSKYcar.sk, zatv├íral 23.12. prev├ídzku v Ko┼íiciach s t├Żm, ┼że mu nezostane v gar├í┼żi ani jedno jedin├ę auto. Predsa len, na ─Źo bud├║ autopo┼żi─Źovni nevyu┼żit├ę aut├í v gar├í┼żi, ke─Ć m├í zatvoren├ę? 

­čÄä12.12. 2022, v tento pekn├Ż d├ítum sme spustili online kampa┼ł s n├ízvom ÔÇťNa Vianoce mus├ş v┼íetko pre─Ź!ÔÇŁ. No a boli sme nekompromisn├ş. Na novom webe n├í┼ího klienta, ktor├Ż sme spustili v novembri, sme vytvorili podstr├ínku s viano─Źnou akciou, kde sme smerovali v┼íetok traffic. Ne┼ílo ju prehliadnu┼ą, v tomto pr├şpade m├í aj trocha agres├şvne vyskakuj├║ci pop-up zelen├║ ­čÖé (vieme, ┼że ich nem├íte radi). Str├ínka obsahovala inform├ície o viano─Źnej akcii, kde sme v┼íetky vozidl├í klienta pon├║kli na pren├íjom na 11 dn├ş so z─żavou a┼ż do 50% z celkovej sumy pren├íjmu. Naviac inform├ície, boli ka┼żd├Ż de┼ł aktualizovan├ę a web obsahoval real-time sledovanie, ko─żko ├íut je e┼íte dostupn├Żch na pren├íjom a ktor├ę s├║ u┼ż predan├ę.

─îo sa n├ím teda podarilo za 11 dn├ş kampane? 23.12. sme toti┼żto b├║chali ┼íampansk├ę! (┼Żartujeme, samozrejme, ┼że sme na posledn├║ chv├ş─żu spoten├ş e┼íte popri pr├íci vys├ívali byty a niesli kysl├║ kapustu a fil├ę z obchodu domov ­čÖé) 

Na METE sme vytvorili v r├ímci kampane 4 pr├şspevky na Facebook (FB) a Instagram (IG) v r├┤znych form├ítoch, samozrejme aj Reels. Nevynechali sme ani TikTok. Na FB/IG mali dosah na┼íe pr├şspevky 63 000 + vzhliadnut├ş, na Tik Toku sme organicky dosiahli 20 000+ pozret├ş. 

Google ADS n├ím prinieslo 4900 zobrazen├ş webu klienta kanskycar.sk na vrchn├Żch prie─Źkach vyh─żad├ívania a 630 kliknut├ş na reklamu s nadpriemern├Żm CTR 12,84%. Kampa┼ł sme naviac e┼íte podporili aj 2-vomi newslettrami, ktor├ę sa odosielali na datab├ízu u┼ż existuj├║cich klientov autopo┼żi─Źovne. Star├Ż z├íkazn├şk sa z├şskava ove─ża ─żah┼íie, ako nov├Ż. V├Żsledok? Pr├ízdna gar├í┼ż a vypo┼żi─Źan├Żch 8 zvy┼ín├Żch vozidiel klienta, ktor├ę mal moment├ílne k dispoz├şcii. 

3 x Škoda Fabia

1 x Mercedes T

2 x Škoda Kodiaq

1 x ┼ákoda Superb 

1 x Škoda Octavia

Posledn├ę auto sa n├ím podarilo prenaja┼ą poobede 23.12 nad┼íen├ęmu p├ínovi, ktor├Ż tvrdil, ┼że tak├║ ponuku jednoducho nejde odmietnu┼ą. Klienti mali aut├í vr├íti┼ą 3. janu├íra 2023, no trom z nich sa zap├í─Źili tak, ┼że e┼íte po┼żiadali o pred─║┼żenie doby pren├íjmu aj po viano─Źnej akcii. 

ÔťůNa sviatky a Nov├Ż rok sa tak nielen ko┼íi─Źania vozili v nov├Żch aut├ích v bohatej v├Żbave. Za rodinou, na dovolenku, na poviano─Źn├ę n├íkupy. A najlep┼íie bolo, vidie┼ą auto s polepom KANSKYcar.sk aj ─Ćaleko od Ko┼í├şc, p├ín za volantom ur─Źite nech├ípal, ke─Ć videl ┼íirok├Ż ├║smev na tv├írach cudz├şch ─żud├ş z n├í┼ího marketingov├ę t├şmu, ktor├Żch m├ş┼łal popri ceste. 

A vyjadrenie n├í┼ího klienta, majite─ża KANSKYcar.sk, p├ína Radoslava Kansk├ęho?

ÔÇťSpolupr├íca s reklamnou agent├║rou SEDEM na na┼íej Viano─Źnej akcii dopadla nad na┼íe o─Źak├ívania. Cie─ż, ktor├Ż bol stanovan├Ż sme splnili a samozrejme komunik├ícia a reakcie kolegov z Agent├║ry bola tie┼ż pohotov├í. Ost├ívame v spolupr├íci a d├║fam, ┼że bude st├íle viac tak├Żchto stanoven├Żch cie─żov splnen├Żch.ÔÇŁ

─Äakujeme za d├┤veru ÔŁĄ´ŞĆ

­čÜęSEDEM – Va┼ía kreat├şvna