Skip to content

agentúra SEDEM

Špeciálna číra fólia pre antimikróbnu ochranu.  Zaručená ochrana až na 3 roky. Možnosť aplikácie na rôzne povrchy (sklo, kov, drevo, pvc, obrazovky ...)

CHRÁŇTE TÝCH, NA KTORÝCH ZÁLEŽÍ …

Neriskujte zdravie zamestnancov či zatvorenie prevádzky. Ponúkame jednoduché riešenie na ochranu vašich blízkych osôb, zamestnancov a kolegov. Spoľahnite sa na naše dlhoročné skúsenosti a chráňte tých, na ktorých vám záleží.

ANTIMIKRÓBNA OCHRANA ÚČINNÁ AJ NA COVID 19

3Y – PROTECT obsahuje vysoko výkonné antimikróbne činidlo, ktoré zabraňuje šíreniu mikroorganizmov, ako sú baktérie, vírusy, huby a parazity na rôznych povrchoch.  Fólia zabraňuje šíreniu a zabíja 99,99 % baktérií a preukazuje antivírusovú aktivitu na 74,3 %  vírusov spôsobujúcich ochorenie COVID – 19*. Aktívne činidlo nie je len na povrchu fólie, takže jej vlastnosti ostanú zachované aj pri pravidelnom čistení 70% alkoholom.

APLIKÁCIA

Vďaka unikátnemu výrobnému postupu je možné aplikovať fóliu priamo na povrchy ako je drevo alebo sklo. Má vysokú úroveň transparentnosti, čím zachováva elegatný vzhľad povrchu. Je určená pre ploché povrchy ako sú pulty, skrinky, pokladne, stoly, dvere. Svojími vlastnosťami je teda ideálnym riešením pre maloobchodné prevádzky, zdravotnícke zariadenia, školstvo, verejná doprava, ubytovacie zariadenia, stravovacie zariadenia či iné volnočasové alebo spoločenské priestory.

VÝHODY

Fólia 3Y – PROTECT vám ušetrí čas a peniaze na každodennej údržbe vďaka svojím samodezinfekčným schopnostiam.

* Špeciálna fólia 3Y - PROTECT preukazuje antivírusovú aktivitu 74,30% (1,3 log10 TCID50) na ľudský koronavírus HCoV-229E po dobe kontaktu 24 hodín pri 25°C a relatívnej vlhkosti ≥ 90%.